Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Kolejny zwycięski mecz

Polonia występująca w Centralnej Lidze Juniorów odniosła kolejne zwyciestwo. Zespół trenerów Chmielewskiego i Suta pokonał KSZO 2:0.

– Był to bardzo ciężki mecz. KSZO zajmuje ostatnie miejsce, ale z pewnością ta drużyna na takie miejsce nie zasługuje. My mierzyliśmy się z rywalom oraz fatalną murawą na boisku przy Blokowej. Murawa mocno przeszkadzała nam w grze od tyłu. Rywale mądrze się bronili i liczyli na kontrataki. W 10. minucie Michał Choroś obronił rzut karny, za co trzeba go pochwalić. W drugiej połowie zmieniliśmy taktykę. Postawiliśmy na dłuższe piłki za linię obrony i to przyniosło efekt. Styl pozostawił wiele do życzenia, ale cel numer jeden czyli zdobycie trzech punktów został zrealizowany. Brawa dla całego zespołu, nie dopuścili i w trudnym momencie poradzili sobie z dobrze zorganizowanym rywalem – skomentował II trener Dawid Sut.

Polonia Warszawa – KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 2:0 (0:0)
Sebastian Pindor 62, Marcin Kluska 88 (k)

Polonia CLJ: 1. M. Choroś – 4. Stępniak, 13. Janiszewski, 3. D. Choroś, 2. Wybraniec – 19. Salla (46, 9. Jaroszewski), 6. Pindor, 8. Szewczyk (75, 10. Strzemecki), 11. Kowalczyk (85, 21. Osiak), 5. Gromek (87, 24. Dylewski) – 7. Kluska.