Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Jan Mater trenował z zespołem

W dzisiejszym treningu Polonii występującej w Centralnej Lidze Juniorów wziął udział kolejny zawodnik z rocznika 1998. Wraz z zespołem trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dawida Suta trenował Jan Mater.

Z zespołem Centralnej Ligi Juniorów już od jakiegoś czasu dwa razy w tygodniu trenują Damian Dudek, Aleksander Osowski, Przemysław Płacheta oraz Mateusz Małek. Ten ostatnio w ostatni weekend zdołał zadebiutować w meczu ligowym przeciwko Wiśle Kraków. Dzisiaj do wspomnianej czwórki zawodników dołączył Jan Mater, który występuje na pozycji lewego obrońcy i jest podstawowym zawodnikiem zespołu trenera Michała Maliszewskiego. Mater to Polonista z krwi i kości. Janek jest w Polonii od 10 roku życiu, brał udział w pierwszym naborze do rocznika 1998 i do tej pory bez żadnej przerwy reprezentuje barwy Polonii.

– Obserwowaliśmy tego zawodnika już wcześniej i wreszcie postanowiliśmy zaprosić Janka do nas na treningi. Jesteśmy w stałym kontakcie z trenerem Maliszewskim i tutaj współpraca układa się tak jak należy. Wyróżniający zawodnicy trafiają do nas na treningi. Fajnie, że Mateusz Małek zadebiutował już w rozgrywkach CLJ. Był to efekt jego sumiennej pracy na treningach w tygodniu – skomentował II trener CLJ Dawid Sut.