Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Dobra gra, dramaturgia i zwycięstwo

Podopieczni trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dawida występujący w Centralnej Lidze Juniorów pokonali w Puławach Wisłę 2:1 (0:1). Gole dla naszej drużyny strzelili – Krystian Siatkowski i Krzysztof Możdżonek.

– Zagraliśmy dobre zawody. Mecz zaczęliśmy jednak fatalnie. W 22. sekundzie gry straciliśmy gola i musieliśmy gonić wynik. Praktycznie nie schodziliśmy z połowy rywala i stwarzaliśmy dużą ilość sytuacji strzeleckich. Zawodziła skuteczność, ale pod względem kultury gry zdecydowanie przewyższaliśmy gospodarzy. W końcu dopięliśmy swego, udało się strzelić dwa gole i zainkasować trzy punkty. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach zawodnicy poprawią skuteczność – podsumował II trener Polonii – Dawid Sut.

Polonia z dorobkiem 12 punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Wyższe lokaty zajmują tylko Legia Warszawa i Wisła Kraków, które także zgromadziły na swoim koncie 12 „oczek”. Polonia w kolejnym meczu zmierzy się na własnym boisku ze Stalą Rzeszów. Na tą chwilę nie wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się to spotkanie.

Wisła Puławy – Polonia Warszawa 1:2 (1:0)
Arkadiusz Drapsa 1 – Krystian Siatkowski, Krzysztof Możdżonek 85

Polonia 'CLJ: 97. M. Choroś – 15. Kokot (67, 18. Roszak-Kasza), 4. Stępniak, 3. D. Choroś, 2. Wybraniec (13, 20. Banaszek) – 17. Kowalczyk (74, 24. Dylewski), 6. Jaroszewski (84, 13. Janiszewski), 8. Szczewczyk, 11. Możdżonek, 7. Kluska – 14. Siatkowski.