Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia 'CLJ] Bardzo dobry występ w Elblągu

Zespół prowadzony przez trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dawida Suta pokonał w Elblągu tamtejszą Olimpię 3:0 (1:0). Hattricka w tym meczu strzelił Marcin Kluska. (fot: Bartłomiej Ryś/elblag.net)

– W Elblągu zagraliśmy bardzo dobry mecz. Staraliśmy się zmobilizować chłopków na ten mecz ponieważ rywale wygrali dwa mecze z rzędu i są drużyną nieobliczalną. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania. Od początku do końca w pełni kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe. Nasza przewaga była bardzo wyraźna, długo utrzymywaliśmy się przy piłce i raz po raz stwarzaliśmy groźne sytuacje pod bramką rywali. Przy wyniku 1:0 nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, zaś w dalszej fazie meczu kilku naprawdę wyśmienitych okazji do strzelenia gola. Trzeba tutaj pochwalić bramkarza gospodarzy, który spisywał się naprawdę bardzo dobrze. Cieszymy się ze zwycięstwa i od środy zaczynamy przygotowania do meczu domowego z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – powiedział II trener zespołu Dawid Sut.

O meczu można przeczytać także tutaj: http://sport.elblag.net/artykuly/juniorzy-olimpii-wyraznie-przegrywaja-z-polonia,15271.htm

Olimpia Elbląg – Polonia Warszawa 0:3 (0:1)
Marcin Kluska 12, 50, 59 (as. Bartłomiej Gromek 2, Sebastian Szewczyk)

Polonia 'CLJ: 97. M. Choroś – 4. Stępniak (82, 18. Roszak-Kasza), 13. Janiszewski, 3, D. Choroś, 2. Wybraniec – 11. Kowalczyk (76, 16. Urbański), 6. Pindor, 8. Szewczyk (61, 19. Salla), 10. Możdżonek, 5. Gromek (61, 24. Dylewski) – 7. Kluska.