Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’99] Zwycięstwo z MOSiR-em i pogrom Pomiechówka

Podopieczni trenera Michała Maliszewskiego w weekend odnieśli dwa zwycięstwa. Polonia I wygrała 3:2, zaś Polonia II zwyciężyła aż… 24:0!

– Mecz z MOSiR-em odbywał sie w trudnych warunkach atmosferycznych. Graliśmy z rewelacją rozgrywek i trzeba przyznać, że był to dla nas najcięższy mecz w tej rundzie. Mieliśmy problemy z utrzymaniem piłki w środku pola. Zbyt często próbowaliśmy długich piłek, które kompletnie nic nam nie dawały. Ozdobą spotkania była bramka Mikołaja Bolmowskiego, który po krótkim rozegraniu rzutu rożnego pięknym uderzeniem w długi róg skierował piłkę do siatki – ocenił trener Michał Maliszewski.

Polonia I – MOSiR Mińsk Maz. 3-2 (1-1)
Włodek 2, Bolmowski

Następny mecz: Pogoń Siedlce – Polonia I Warszawa. 10.05.14, godz. 11.00.

– Rywal przyjechał w dziewięcioosobowej składzie. Zagraliśmy fair play i także wystawiliśmy dziewięciu zawodników. Szkoda, że MZPN nie pozwolił nam grać dwoma zespołami w lidze mazowieckiej bo takie mecze ani dla nas, ani dla Wkry nie mają sensu. Dwa gole strzelił bramkarz Marek Reszczyński, który wykorzystał dwie jedenastki – skomentował trener Maliszewski.

Polonia II – Wkra Pomiechówek 24:0 (13:0)
Marczuk 5, Oniszczuk 4, Jóźwicki 3, Abul 3, Reszczyński 2, Siemiatkowski, Paszkowski, Kierzkowski, Dobrzeniecki, Bielecki, sam 2

Następny mecz: Wisła Jabłonna – Polonia II Warszawa. 11.05.14, godz. 11.00.