Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’99] Jeden punkt w dwóch meczach

Podopieczni trenerów Michała Maliszewskiego i Jakuba Kaźmierczaka z rocznika 1999 w weekend zremisowali ze Zniczem oraz przegrali z Narwią.

– Bardzo ciekawy mecz, obfitujący w wiele sytuacji bramkowych po obu stronach. Spotkanie nie zaczęło się dla nas szczęśliwie, bo po stałym fragmencie gry szybko straciliśmy gola. Potem jednak zaczęliśmy przejmować inicjatywę i nasza gra mogła się podobać. Na początku drugiej połowy wyrównaliśmy i tworzyliśmy kolejne sytuacje po których mogliśmy strzelić gola, jednak ta sztuka nie udała nam się. Mimo, iż nie wygraliśmy spotkania jestem zadowolony z gry zespołu. Zawsze powtarzam zawodnikom, że wyznacznikiem naszej wyższości nad rywalem jest to czy jesteśmy w stanie prowadzić z nim grę i go zdominować. Mimo, iż nie było nam łatwo – przegrywaliśmy spotkanie, w zespole gości grają reprezentanci Polski i kadry wojewódzkiej to uważam, że udało nam się ten cel osiągnąć – stwierdził trener Michał Maliszewski.

Następny mecz: 18.10.14 Polonia I Warszawa – Escola Varsovia, godz. 10:00.

Polonia I Warszawa – Znicz Pruszków 1:1 (0:1)
Bolmowski (as. Augustyniak)

Polonia I: Reszczyński – Sawicki (68 Odoliński), Jóźwicki, Woszczyło, Kamiński (74 Podgórski) – Sołoducha, Abul, Paszkowski (60 Zuchora) – Bolmowski (62 Kołodziejski), Kluczyński, Augustyniak (65 Zajączkowski).

 

Polonia II przegrała w Ostrołęce z Narwią 2:1. Zespół prowadzony przez trenera Jakuba Kaźmierczaka w pierwszej części gry grał dobrze i po 45 minutach remisował z gospodarzami 1:1. Niestety w drugiej połowie meczu gra uległa pogorszeniu i ostatecznie Narew zgarnęła komplet punktów.

Następny mecz: 18.10.14 Polonia II Warszawa – Unia Warszawa, godz.12:30.

Narew Ostrołęka – Polonia II Warszawa 2:1 (1:1)
Fiszer (as. Jakubiak)

Polonia II: Kotlarz – Lipski, Dobrzeniecki, Oniszczuk, Makowski – Zięba (58 Buchman D.), Jakubiak, Kierzkowski (51 Siemiatkowski) – Nowiński, Fiszer, Marczuk (51 Michrowski).