Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’99] Udany weekend – dwa zwycięstwa

Podopieczni trenerów Michała Maliszewskiego i Jakuba Kaźmierczaka zanotowali udany weekend. Obie drużyny „Czarnych Koszul” wygrały swoje spotkania.

– Był to wyrównany mecz. Prowadziliśmy grę, ale nie udało się nam zdominować rywala. Średnio radziliśmy sobie na naturalnym boisku. W pierwszej fazie meczu daliśmy za dużo swobody rywalowi w rozegraniu piłki, potem kiedy przeszliśmy do wyższego odbioru wyglądało to lepiej. Jeśli chodzi o atak, to ten pozostawiał sporo do życzenia, często ograniczaliśmy się do bardzo prostej gry.  Zwycięskiego gola zdobył Mazlum Abul, po ładnym strzale z woleja z przed pola karnego.  Gratuluję zespołowi, co prawda styl w jakim wygraliśmy nie przynosi nam chwały, jednak i takie mecze trzeba umieć wygrywać – ocenił trener Michał Maliszewski.

Następny mecz: Polonia I Warszawa – Znicz Pruszków, 11.10.14, godz. 12.30.

MOSiR Mińsk Mazowiecki – Polonia I Warszawa 0:1 (0:1)
Mazlum Abul (as. Augustyniak)

Polonia I: Reszczyński – Sawicki, Jóźwicki (75 Podgórski), Woszczyło, Kamiński (41 Zajączkowski) – Sołoducha, Paszkowski (70 Jakubiak), Abul (55 Zuchora) – Bolmowski (58 Lipski), Kluczyński, Augustyniak (60 Firek).
– Po za pierwszymi minutami w których daliśmy sobie strzelić bramkę, mecz był pod naszą kontrolą. Zawodnicy często znajdowali się pod bramką rywala, jednak nie znajdowali drogi do ich bramki.  W drugiej połowie na boisko wszedł m.in. Mikołaj Firek, który strzelając 5 goli rozstrzygnął losy spotkania – stwierdził trener Maliszewski.

Następny mecz: Narew Ostrołęka – Polonia II Warszawa, 11.10.14, godz. 11.00.

Polonia II Warszawa – Nadnarewianka Pułtusk 7:2 (1:1)
Firek 5, Fiszer, Marczuk (as. Dobrzeniecki 2, Kołodziejski, Makowski, Lipski, Kierzkowski)

Polonia II: Kotlarz – Dobrzeniecki, Buchman D. (41 Lipski), Podgórski (41 Jakubiak), Makowski (65 Marczuk) – Oniszczuk, Kierzkowski, Nowiński (41 Firek) – Odoliński (50 Michrowski), Kołodziejski, Fiszer (50 Siemiatkowski).