[Polonia ’99] Stracony gol w 1. minucie nie przeszkodził w wygranej

Młodzi zawodnicy Polonii z rocznika 1999 mimo straty gola już w pierwszej minucie meczu pokonali przy ulicy Konwiktorskie 6 trzeci zespół tabeli Broń Radom 4:1 (1:1).
Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla podopiecznych trenera Michała Maliszewskiego ponieważ już w pierwszej akcji meczu goście z Radomia zaskoczyli bezradnego Tomasza Kucza i wyszli na prowadzenie. Na szczęście przed przerwą gola wyrównującego strzelił Bartłomiej Augustyniak. W drugiej połowie meczu „Poloniści” zagrali bardzo dobrze, czego efektem było strzelenie trzech kolejnych goli i tym samym zgarnięcie trzech punktów!

– Bardzo dobrze zareagowaliśmy po stracie gola. Szybko zaczęliśmy dominować i kontrolować mecz. Mogliśmy szybko wyrównać, jednak w sytuacjach 100% zawodziła skuteczność. W II połowie spotkania gra prowadzona była pod nasze dyktando, z przeciwnika uszło powietrze. My prowadziliśmy urozmaicone ataki zarówno środkiem boiska, jak i bocznymi sektorami boiska – skomentował trener Polonii 99′ Michał Maliszewski.

Polonia Warszawa 1999 – Broń Radom 4:1 (1:1)
Bartłomiej Augustyniak, Piotr Włodek, Mateusz Kluczyński, Mikołaj Bolmowski (as. Mikołaj Firek 2, Mikołaj Bolmowski)

Polonia 1999: Kucz – Sawicki (Lipski 58), Woszczyło, Podgórski (48 Jóźwicki), Zajączkowski (58 Dobrzeniecki) – Sołoducha, Włodek, Zuchora (48 Paszkowski) – Odoliński (36 Kluczyński), Bolmowski, Augustyniak (48Firek).