Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’99] Nieudany weekend

Obie drużyny z rocznika 1999 w weekend przegrały swoje spotkania. Polonia I uległa Zniczowi Pruszków, zaś Polonia II przegrała z Narwią Ostrołęka.

– Od 10. minuty grali w dziesięciu po czerwonej kartce dla naszego bramkarza. Tuż po czerwonej kartce straciliśmy gola z rzutu wolnego. Rywale drugiego gola strzelili z wątpliwego rzutu karnego. Gra naszego zespołu mogła się podobać. Nasi chłopcy nie poddali się, grali bardzo ambitnie, tworząc sobie sytuacje bramkowe. W drugiej połowie nasz zespół prezentował się bardzo dobrze. Strzelił dwa gole, jednak również dwa stracił. Pech nas w tym meczu nie omijał. W drugiej połowie gry straciliśmy dwa gole po samobójczych trafieniach. Jestem dumny z postawy zespołu. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, uważam, że zaprezentowaliśmy się bardzo korzystnie. Jestem zadowolony z poziomu wyszkolenia indywidualnego, jak również kultury gry – ocenił trener Michał Maliszewski

Znicz Pruszków – Polonia I Warszawa 4:2 (2:0)
Kołodziejski, Bolmowski (as. Włodek, Kołodziejski)

Polonia I: Reszczyński – Sawicki, Woszczyło, Jóźwicki (74 Podgórski) Kamiński (50 Zajączkowski) – Sołoducha, Włodek (70 Zuchora), Abul (15 Kotlarz) – Kluczyński (50 Kołodziejski), Bolmowski, Augustyniak (50 Firek).

Następny mecz: Escola Varsovia – Polonia I Warszawa, 03.09.14, godz. 15.30, Polfa Tarchomin.

 

– Bezbarwny występ naszego zespołu. Przeciwnik za łatwo dostawał się pod nasze pole karne. Graliśmy zbyt wolno i nie dokładnie. Szansy na wyrównanie nie wykorzystaliśmy nie trafiając z rzutu karnego – stwierdził trener Maliszewski.

Polonia II Warszawa – Narew Ostrołęka 2:3 (2:3)
Siemiatkowski, Zięba (as. Zięba)

Polonia II: Kotlarz (40 Polak) – Lipski (65 Buchman D.), Oniszczuk, Dobrzeniecki, Makowski – Siemiatkowski, Zięba, Jakubiak – Odoliński, Nowiński (70 Michrowski), Fiszer (40 Marczuk).

Następny mecz: Unia Warszawa – Polonia II Warszawa, 03.09.14, godz. 17.00, Obrońców Tobruku.