Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’99] Dwie gładkie wygrane

Podopieczni trenera Michała Maliszewskiego i Bartłomieja Gołaszewskigo gładko wygrali z Milanem Milanówek i Białymi Orłami Warszawa.

– Jeżeli chodzi o mecz z Milanem to było to jednostronne widowisko. Nasi zawodnicy grali na pełnym luzie. Z łatwością dochodziliśmy do sytuacji bramkowych. Z kolei w spotkaniu z Białymi Orłami pierwsza połowa dosyć wyrównana. Często jest jednak tak, że nasza dobra, cierpliwa gra „usypia” przeciwnika i kwestią czasu jest kiedy strzelimy kolejne bramki. Tak też było i tym razem. W miarę upływu czasu nasza przewaga rosła – ocenił trener Michał Maliszewski.

Już 17 czerwca Polonia II zagra o godzinie 19:00 w Wołominie z Huraganem. Polonię I w najbliższą sobotę czeka finałowe spotkanie o tytuł Mistrza Mazowsza z Legią. Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3.

Polonia I Warszawa – Milan Milanówek 11:0 (4:0)
Augustyniak 4, Kołodziejski 2, Podgórski, Odoliński, Jóźwicki, Marczuk, Nowiński (as. Lipski 2, Sołoducha 2, Bielecki 2, Podgórski, Kołodziejski, Odoliński)

Polonia I: Reszczyński – Podgórski, Oniszczuk (45 Jóźwicki), Zajączkowski (45 Dobrzeniecki), Bielecki – Sołoducha, Odoliński, Zuchora – Kołodziejski (45 Nowiński), Lipski, Augustyniak (45 Marczuk).

Polonia II Warszawa – Białe Orły Warszawa 4:1 (1:1)
Sawicki, Bolmowski, Firek, Kluczyński (as. Kamiński, Sawicki, Bolmowski)

Polonia II: Reszczyński – Jóźwicki (36 Siemiatkowski), Buchman D., Sawicki, Makowski – Woszczyło, Paszkowski, Kamiński (50 Michrowski) – Bolmowski, Kluczyński, Firek.