Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’99] Dwa zwycięstwa bez straty gola

Młodzi zawodnicy Polonii z rocznika 1999 wygrali dwa ligowe spotkania w weekend. Polonia okazała się lepsza od UMKS Piaseczno oraz Młodych Orłów.

Spotkanie w Piasecznie zostało rozegrane na dobrze przygotowanej murawie, zawodnicy walczyli o ligowe punkty przy obficie padającym deszczu. Na szczęście lepiej w angielskich warunkach pogodowych poradzili sobie podopieczni trenera Michała Maliszewskiego i zwyciężyli różnicą aż trzech goli!

– W pierwszej części gry dominowaliśmy i udokumentowaliśmy przewagę golem strzelonym przez Mikołaja Firka, który sprytnym uderzeniem skierował piłkę do siatki. W drugiej połowie gra się wyrównała. W końcówce meczu wyprowadziliśmy dwa kontrataki i strzeliliśmy dwa gola – stwierdził trener Polonii ’99 Michał Maliszewski.

UWKS Piaseczno – Polonia I 1999 0:3 (0:1)
Firek, Kluczyński, Włodek (as. Włodek, Kluczyński)

Polonia ’99: Kucz – Sawicki, Woszczyło, Podgórski, Zajączkowski (Lipski 36’) – Sołoducha, Włodek, Zuchora (Jóźwicki 60’) – Kluczyński, Bolmowski (Augustyniak 55’), Firek.

Następny mecz: Polonia 1999 – MOSiR Mińsk Mazowiecki, 3 maja, godz. 14.00.

Pierwszy mecz rundy wiosennej i pewne zwycięstwo w meczu do jednej bramki z Młodymi Orłami! Polonia II z kompletem punktów przewodzi w ligowej tabeli. Sztab trenerski nie ukrywa, że  celem drużyny jest utrzymanie pierwszej lokaty i gra w przyszłym sezonie w lidze mazowieckiej.

Polonia II 1999 – Młode Orły 6:0 (4:0)
Odoliński 2, Kierzkowski, Nowiński, Kołodziejski, Marczuk (as. Marczuk, Kołodziejski, Paszkowski, Odoliński, Siemiatkowski, Kierzkowski)

Polonia ’99: Reszczyński – Dobrzeniecki, Siemiatkowski, Oniszczuk, Bielecki – Paszkowski, Kierzkowski, Odoliński – Kołodziejski, Nowiński, Marczuk.
Następny mecz: Polonia – KS Pomiechówek, 3 maja, godz. 16.00.