Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’98] Kolejna wygrana, tym razem z Unią

Podopieczni trenerów Michała Maliszewskiego i Macieja Wierzbickiego odnieśli kolejne zwyciestwo w lidze. Tym razem Polonia ’98 pokonała Unię 3:0.

– Na boisku potwierdziło się, że poziom ligi jest wysoki. Fakt, że grał pierwszy zespół z ostatnim nie miał znaczenia. Pierwszą połowę meczu trzeba podzielić na dwie części. W pierwszej zdecydowanie dominowaliśmy, prowadziliśmy grę. W drugiej Unia się rozkręciła i też kilkukrotnie doszła do głosu. W drugiej połowie w naszym zespole doszło do kilku zmian. Przeciwnik tracił energię, a my strzeliliśmy gole po kontrach. Cieszy zwycięstwo z kilku powodów. Przede wszystkim po raz kolejny grając bardzo średnio, jesteśmy w stanie okazale wygrać. W zespole jest jeszcze duży potencjał do wykorzystania. Dodatkowo w zespole w dalszym ciągu jest sporo absencji (m.in. Małek i Urbański grali w CLJ, choroby i kontuzje wyłączali nam z gry kolejnych graczy), mimo to od pierwszej minuty albo z ławki wchodzą do gry kolejni zawodnicy i wygląda to całkiem dobrze. Dzisiaj bramki strzelali m.in. Ozimek i Śliwkowski, którzy w tej rundzie nie grali zbyt wiele – powiedział trener Michał Maliszewski.

Następny mecz: Polonia Warszawa – Znicz Pruszków, 25.10.14 (sobota), godz. 12:00.

Unia Warszawa – Polonia Warszawa 0:3 (0:0)
Ozimek, Śliwkowski, Sauczek (as. Dubiel, Sauczek, Ozimek)

Polonia ’98: Siryk – Anczkiewicz (70 Lipiński), Dudek D., Osowski (68 Markiewicz), Mater – Grabowski (50 Karbownik), Korczakowski, Kaput – Dubiel (65 Śliwkowski), Kijewski (41 Ozimek), Sauczek.