Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’97] Porażka na koniec sezonu

Zespół trenerowany przez Jakuba Dębca i Jakuba Stęszewskiego przegrał na zakończenie rozgrywek z Jagiellonią Białystok 0:2.

– Ostatni mecz z Jagiellonią miał dać nam upragniony awans. Żeby to było możliwe musieliśmy wygrać z zespołem z Białegostoku i liczyć na jakiekolwiek potknięcie Concordii Elbląg. Niestety ani jedno, ani drugie się nie wydarzyło. Straciliśmy dwie bramki po błędach w defensywie. Powoli przychodzi czas na podsumowanie minionego sezonu, który skończyliśmy z Mistrzostwem Mazowsza i drugim miejscem w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych U-17. Chociaż celem nadrzędnym był awans do Mistrzostw Polski, zabrakło chyba troszkę zawodników, których nie udało się załatwić w letnim oknie transferowym. Łukasz Wiśniewski i Bartek Warchoł dogrywali sezon z kontuzjami za co należy im się ogromny szacunek, Damian Dudek kolejny środkowy obrońca też był kontuzjowany, ale już bez szans na grę od kilku kolejek. Transferu Daniela Chorosia nie udało nam się dograć z prezesem Wisły Warszawa. Brakowało trochę zawodników w obronie. Generalnie, jednak jesteśmy zadowoleni z całego sezonu. Przede wszystkim cieszy rozwój indywidualny naszych zawodników. Pragniemy również podziękować rodzicom za nieocenione wsparcie w wielu kwestiach. Do rozwoju chłopaków swoje cegiełki włożyli trenerzy z Fizjoclubu pod czujnym okiem trenera Łukasza Wilgockiego, trener Dominik Kij oraz nasz dobry duch – masażysta Kuba Mikołajczyk. W tym sezonie również w kilku aspektach mocno wsparł nas sklep sportowy Decathlon Targówek, który udostępnił nam w zimie dwie bieżnie do badań oraz wsparł nas torbami za co serdecznie pragniemy podziękować – podsumowali trenerzy Jakub Dębiec i Jakub Stęszewski

Polonia 1997 – Jagiellonia Białystok 0:2

Polonia 97′: Brudnicki – Szulc, Wiśniewski (68 Jabłoński), Warchoł (28 Lach), Kasza-Roszak – Dębski, Urbański, Wilanowski (55 Michalak) – Jasiński (34 Kosieradzki), Osiak (41 Płacheta), Pachelski (62 Szczeblewski)