Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’97] Cztery gole i trzy punkty z Unią Warszawa

Zespół trenera Jakuba Dębca występujący  w Centralnej Lidze juniorów młodszych pokonał na własnym terenie Unię Warszawa 4:2. Hattrickirm w tym meczu popisał się Rafał Pachelski.

 

Zwycięstwo Polonii nie podlegało dyskusji. Po tej wygranej nasz zespół awansował na drugie miejsce w tabeli i traci już tylko jeden punkt do Concordii Elbląg.

– Konsekwencja w rozgrywaniu przyniosła zamierzony skutek, analizowaliśmy materiał wideo z meczami Unii, wiedzieliśmy, jakie są ich mocne i słabe strony, wykorzystaliśmy to w odpowiedni sposób. Ciekawostką jest to, że obie bramki dla Unii zdobyli Artur Rozum i Konrad Izdebski – byli zawodnicy naszego zespołu obecnie wypożyczeni do zespołu grającego przy Obrońców Tobruku – powiedział trener Jakub Dębiec

Kolejnym przeciwnikiem zespołu trenera Dębca będzie Jagiellonia Białystok. Mecz odbędzie się w Sokółce 30.05.2014 o godzinie 12.

 

Polonia 1997 – Unia Warszawa 4:2 (3:1)
Rafał Pachelski 8 (k), 28 (k), 35, Krzysztof Lach 80+3

 

Polonia 1997: Brudnicki – Szulc, Wiśniewski (70 Warchoł), Dudek, Kasza-Roszak – Urbański, Michalak (41 Wilanowski), Dębski (60 Jasiński) – Pachelski (60 Kosieradzki), Chrzanowski (58 Osiak), Płacheta (50 Lach)