Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’97] Concordia Elbląg ma patent na Polonię

Zespołowi trenerów Jakuba Dębca i Jakuba Stęszewskiego nie udał sie rewanż za porażkę w pierwszym meczu w Elblągu. Polonia 1997 przegrała na K6 z Concordią aż 0:3.

– Każde zwycięstwo jest zarzewiem porażki, ale po każdej porażce trzeba sobie twardo powiedzieć, co było nie tak. Choć uważam, że obu drużyn nie dzieli różnica trzech bramek i jest zupełnie nieadekwatna do przebiegu spotkania. Przeciwnicy na pewno się cieszą z naszej przegranej, jednak my podchodzimy do tego ze spokojem i nie składamy broni, chcemy grać jak najlepiej. Spokojnie przygotowujemy się do sobotniej potyczki w Siemiatyczach – powiedział tuż po meczu zafrasowany trener Jakub Dębiec.

W najbliższy weekend rywalem Polonii 1997 będzie Orzeł Siemiatycze. Spotkanie zostanie rozegrane na boisku rywala 10 maja 2014 o godzinie 11:00.

Polonia 1997 – Concordia Elbląg 0:3 (0:0)

Polonia 1997: Brudnicki – Szulc, Wiśniewski (60 Dudek), Warchoł, Kasza-Roszak (41 Wilanowski) – Michalak (52 Jabłoński), Urbański, Dębski – Pachelski (60 Korwin-Piotrowski), Osiak (58 Chrzanowski), Lach (41 Płacheta).