Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’96] Wyjazdowa porażka z Piasecznem


Podopieczni trenerów Łukasza Chmielewskiego i Dawida Suta przegrali w Piasecznie 4:3 (3:0). Polonia od 10. minuty grała w osłabieniu.

– Zagraliśmy bardzo słabo i przegraliśmy. W ciągu pierwszych dziesięciu minut straciliśmy dwa gole i zawodnika. Dwa pierwsze gole dla gospodarzy były ozdobą meczu. Dwie kolejne bramki rywalom sprezentowalośmy. Przegrywając 4:0 i grając w dziesięciu zabrzmi to może zabawnie ale mogliśmy nawet wygrać. Niestety czasu starczyło tylko na strzelenie trzech goli. Nie wykorzystaliśmy nawet rzutu karnego. W drugiej części gry praktycznie nie schodziliśmy z połowy rywala. Po tym meczu zawodnicy wiedzą, że czeka ich dużo pracy – stwierdził zawiedziony II trener Dawid Sut.

Spotkanie w Piasecznie z trybun obserwował były podopieczny trenera Chmielewskiego z rocznika 1996 – Maksymilian Stryjek, który obecnie gra w angielskim Sunderlandzie.

Kolejnym rywalem Polonii 1996 będzie Radomiak Radom. Mecz obędzie sie na K6 w niedzielę 18 maja o godzinie 14:00.

UMKS Piaseczno – Polonia 1996
Mateusz Weśniuk 63, Piotr Strzemecki 70, Aleksander Giczela 90

Polonia 1996: Wądołkowski – Kokot, Podsiadlik (46 Grzymkowski), Stefaniak, Wybraniec – Stryjek (65 Bogusz), Skłodowski (80 Sienicki), Pindor (46 Jaroszewski), Strzemecki (80 Salla), Chmielewski (46 Weśniuk) – Giczela.