Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’07] Czwarte miejsce w turnieju w Jasieńcu

Podopieczni trenerów Pawła Sałańskiego i Łukasza Moledy z Polonii ’07 wzięli udział w halowym turnieju dla rocznika 2006 w Jasieńcu.

Warto zaznaczyć, że turniej był organizowany dla chłopców z rocznika 2006 także przed naszymi zawodnikami stało nie lada wyzwanie. Ku ogromnemu zdziwieniu rocznik 2007 zajął w turniej wysokie czwarte miejsce. Nasz zespół przewyższał pozostałe drużyny pod względem technicznym, natomiast przegrywał walkę pod względem fizycznym co zaważyło na tym, że nie udało się „stanąć na podium”.

– Nie wyniki są ważne lecz to, że chłopcy jeżdżą i rywalizują z coraz szerszą gamą zespołów, nabierają doświadczenia i wyzbywają się lęku przed innymi. Cieszy nas to, że dzieciaki starają się wymieniać jak największą ilość podań , starają się przemieszczać na wolne pozycje i chcą każdą akcję kończyć strzałem. Musimy popracować jeszcze nad skutecznością bo ta często zawodzi – podsumował turniej drugi trener Łukasz Moleda.

Do nieprzyjemnego incydentu doszło po zakończeniu turnieju. Z racji tego, że turniej był blisko Warszawy, każdy z zawodników miał dojechać na miejsce na własną rękę. Rodzice chłopców zorganizowali sobie busa, by nie jechać osobnymi samochodami. Środek transportu został pomazany przez osoby mieniące się kibicami Legii Warszawa. Szok, że wśród turnieju dla najmłodszych trafiają się osoby dorosłe, które postępują w ten sposób. Przykre jest to, że ktoś leczy swoje kompleksy poprzez mazanie sprayem po autokarze..

Wyniki:
Polonia 1:0 KS Wesoła ( Todzia)
Polonia 0:1 Kraska Jasieniec
Polonia 0:2 Sparta Jazgarzew
Polonia 1:0 Milan Milanówek (Redziński)

Polonia 2007 zajęła w grupie drugie miejsce i zagrała w meczu o trzecie miejsce.

Mecz o III miejsce:
Polonia 0:2 Mazowsze Grójec

Końcowa klasyfikacja:
1. Żyrardowianka Żyrardów
2. Kraska Jasieniec
3. Mazowsze Grójec
4. Polonia Warszawa
5. FA Piaseczno
6. Sparta Jazgarzew
7. Victoria Głosków
8. KS Wesoła
9. Broń Radom
10. Milan Milanówek