Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’06] Gry sparingowe na plus

Podopieczni trenerów Jakuba Kaźmierczaka i Dawida Suta rozegrali w ciągu trzech dni dwa mecze kontrolne. Polonia 2006 w obu zaprezentowała się z dobrej strony.

– W meczu z Talentem popełniliśmy sporo błędów w obronie. Kilka goli straciliśmy przy wyprowadzeniu piłki od bramki. Najważniejsze, że staraliśmy się grać każdą akcję na krótko, chłopcy nie kopali piłki bez celu do przodu. Bardzo fajny i pożyteczny sprawdzian – skomentował II trener Dawid Sut.

Polonia 2006 – Talent Targówek 9:9
Deniz Kacar 3, Piotr Damięcki 2, Staś Okrasa 2, Tobiasz Rodak, Kamil Kostyra

Polonia ’06: Modrzejewski – Suwiński, Łukaszyk, Pryciak, Cioth, Kacar, Rodak, Kostyra, Damięcki, Lemański, Dworak, Skalski, Okrasa.

– Odnieśliśmy zwycięstwo ale to nie jest najważniejsze. Chłopcy starają się grać piłką i z tego cieszę się najbardziej. Bardzo fajny test mecz z którego napewno wyciągniemy wnioski. Frekwencja na treningach jest bardzo dobra i z każdym meczem mam nadzieję, że będziemy grać coraz lepiej – ocenił Jakub Kaźmierczak, trener rocznika 2006.

Polonia 2006 – Widzew Łódź 10:3
Piotr Damięcki 3, Kamil Kostyra 2, Mikołaj Lenga 2, Antoni Łukaszyk, Tobiasz Rodak, Oliwier Pryciak

Polonia ’06: Modrzejewski – Pryciak, Kacar, Suwiński, Rodak, Kostyra, Damięcki, Lemański, Skalski, Lenga, Łukaszyk, Dworak, Cioth, Puk, Karwacki.