Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’03] Świetne występy „Czarnych Koszul”

Dwa bardzo dobre mecze mają za sobą młodzi chłopcy z rocznika 2003. Pierwszy zespół pokonał Dragon Bielany 8:0, zaś Polonia II różnicą pięciu goli pokonała Football Talents.

 

– W pierwszej połowie zbyt szybko chcieliśmy zdobyć gola. Pośpiech sprzyjał niedokładności i mimo dużej przewagi nie potrafiliśmy zdobyć gola. Na szczęście po przerwie wyciągnęliśmy wnioski. Dominowaliśmy pod bramką rywala, stwarzając sobie liczne okazje, a co najważniejsze wykorzystując je. Cieszy dobra gra oraz realizacja zakładanych celów – ocenił II trener Polonii Bartosz Januszewski.

Kolejny mecz Polonia I zagra w Radzyminie z Mazurem 20.09 godz 14:00.

Polonia Warszawa – Dragon Bielany 8:0
*Latuszek/**Bielka, Boniecki/Bielka, Latuszek/Greloch, Latuszek/Bielka, Bajerowski/Żołek, Boniecki/Bielka, Grot/-, Grot/Wójcik M
* – bramka, **-asysta

Polonia ’03: Grzegorzewski, Szewczyk, Bielka, Perraud, Boniecki, Greloch, Żołek, Wójcik M, Latuszek, Grot, Bajerowski.

– Zarówno w I jak i w II połowie nasza gra wyglądała dobrze. Od pierwszej minuty narzuciliśmy nasz styl gry. Kontrowaliśmy przebieg spotkania grając szybko i skutecznie. Na pochwałę zasłużył cały zespół, ale szczególnie chciałbym wyróżnić grę Mikołaja, Karola oraz Piotrka, który na co dzień gra na bramce, ale w dzisiejszym meczu musiał zagrać w polu i spisał się bardzo dobrze – stwierdził I trener Mateusz Dudek.

Następny wyjazdowy mecz Polonia II rozegra 20.09 o godz. 16:00 z Olimpią Warszawa

Polonia II Warszawa – Football Talents 5:0
Wiśniewski/Popielarz, Wiśniewski/Wyszkowski, Wiśniewski/Popielarz, Wiśniewski/Popielarz, Wiśniewski/Jarosiński

Polonia 03′: Taradejna, Jastrzębski, Wyszkowski, Butkiewicz, Popielarz, Keller, Wiśniewski, Jarosiński, Szewczyk, Wójcik O, Kuraszkiewicz.

Następny wyjazdowy mecz Polonia II rozegra 20.09 o godz. 16:00 z Olimpią Warszawa