Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

[Polonia ’03] Dobre występy w meczach kontrolnych

Zespół Polonii z rocznika 2003 trenowany przez Mateusza Dudka i Bartka januszewskiego rozegrał po sezonie trzy ciekawe sparingi.

– Był to bardzo pożyteczny sparing dla chłopców, wynik mógł wyglądać zupełnie inaczej, ale niestety skuteczność tego dnia nie była naszym najmocniejszym atutem. Wiele ofensywnych akcji i dłuższe utrzymywanie się przy piłce z pewnością mogły się podobać. Mecz zakończył się remisem, a my możemy wyciągnąć po tym spotkaniu wiele cennych uwag na przyszłość – ocenił trener Mateusz Dudek.

Znicz Pruszków – Polonia Warszawa 1:1
Butkiewicz

Polonia I: Grzegorzewski, Żołek, Boniecki, Wójcik, Bajerowski, Jastrzębski, testowany, Grot, Butkiewicz, Keller, Kuraszkiewicz.

– W dniu dzisiejszym podeszliśmy ze zbyt dużym respektem do naszych przeciwników. W naszej grze zabrakło luzu oraz cierpliwości. Chłopcy pokazali kolejny raz, że walczą i grają do końca. W końcówce spotkania zagraliśmy odważniej, co przełożyło się na zdecydowanie lepszą postawę. Po tym spotkaniu wiemy nad jakimi rzeczami musimy popracować, aby wykonać kolejny krok naprzód – stwierdził szkoleniowiec „Czarnych Koszul”

Legia Warszawa – Polonia Warszawa 1:1
Bielka

Polonia I: Grzegorzewski, Szewczyk, Butkiewicz, Wyszkowski, Żołek, Bielka, Koton, Raczyński, Keller, Greloch, Latuszek, Grot, Wiśniewski, Jarosiński

– Spotkanie zaczęliśmy od mocnego uderzenia i po pięknej akcji skrzydłem wyszliśmy na prowadzenie. Dzięki bardzo dobrej grze w obronie i coraz groźniejszymi atakami następne bramki były tylko kwestią czasu. Tego dnia prawdziwym lisem pola karnego okazał się Mikołaj Wiśniewski, jego 4 gole podłamały rywali i mogliśmy cieszyć się z okazałego zwycięstwa 5-0. Chłopcom należą się zasłużone pochwały – skomentował Bartek Januszewski, II trener zespołu.

Polonia Warszawa – Bór Regut 2002 5:0

Polonia II: Szewczyk, Taradejna, Wyszkowski, Raczyński, Greloch, Bielka, Koton, Popielarz, Latuszek, Wiśniewski, Jarosiński.