[Polonia ’02] Siedem goli w starciu z Bugiem

Zawodnicy z rocznika 2002 nie dali najmniejszych szans rówieśnikom z Bugu Wyszków. Polonia 2002 pokonała zespół z Wyszkowa aż 7:0.

„Czarne Koszule” objęły prowadzenie już w 5. minucie gry i od tego czasu niepodzielnie panowały na boisku. Przed przerwą nasi zawodnicy dołożyli jeszcze dwa gole i do szatni udali się z trzy bramkowym prowadzeniem. W drugiej części meczu zawodnicy trenerów Bartłomieja Gołaszewskiego i Jakuba Kaźmierczaka dołożyli kolejne cztery gole i zwyciężyli ostatecznie aż 7:0.

– Takie mecze są budujące ponieważ widoczny jest w nich progres indywidualny oraz drużynowy. Cała drużyna zasługuje na słowa uznania bo włożyła w spotkanie mnóstwo charakteru oraz zaangażowania – ocenił trener drużyny Bartłomiej Gołaszewski.

Następny rywalem Polonii 2002 będzie Escola Varsovia. Spotkanie zostanie rozegrane na obiekcie przy ulicy Konwiktorskiej 6 w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00.

Polonia Warszawa – Bug Wyszków 2002 7:0 (3:0)
Kapela, Piłka, Karpiński, Cacko, Rybka, Trybus, Jarosz (as. Jarosz 2, Nojszewski 2, Cacko)

Polonia 2002: Łukaszewicz, Sobolewski, Ziętara, Kapela, Kowalski, Kozłowski, Cacko, Trybus, Nojszewski, Ratyński, Piłka, Zabielski, Jarosz, Karpiński, Smoczyński, Rozlau, Rybka, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III.