Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Polonia ma nowego sponsora!!!

Sponsorem Polonii został Skok Wołomin!

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie została dzisiaj zaprezentowana jako główny sponsor Polonii Warszawa. W specjalnie zwołanej na tę okoliczność konferencji prasowej uczestniczyli Prezes Zarządu SKOK Wołomin, Mariusz Gazda, oraz dyrektor sportowy Polonii Warszawa, Paweł Olczak.

– Zdecydowaliśmy, że chcemy pomóc w odbudowie wielkiej Polonii. Nasz udział jest skromny, ale na czwartą ligę na pewno przydatny. Trudno znaleźć w Polsce klub, który z nazwy i ideologii jest bardziej słuszny niż Polonia – powiedział Gazda.

– Pozyskaliśmy bardzo konkretnego sponsora, w czym pomogła nam znajomość jednego z kibiców, który chciał pozostać anonimowy. To sukces całej polonijnej społeczności. Razem będziemy szli teraz do przodu – dodał Olczak.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie to jedna z największych spółdzielczych kas w Polsce. Według rankingu SKOK-ów opublikowanym w dzienniku Rzeczpospolita (wg danych na koniec 2011 roku) zajmuje 2. miejsce wśród ponad 55 istniejących w naszym kraju SKOK-ów.

SKOK w Wołominie rozpoczęła działalność statutową 1 września 1999 roku. Obecnie w 102 oddziałach położonych na terenie 10 województw (mazowieckiego, małopolskiego, podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego) obsługuje blisko 75 tysięcy stałych klientów.

Logo sponsora głównego znajdzie się na strojach meczowych pierwszego zespołu Polonii Warszawa (zarówno na koszulce jak i spodenkach). Reklamy Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie będą w szerokim zakresie eksponowane również podczas meczów ligowych rozgrywanych na stadionie przy ul. Konwiktorskiej.

Umowa pomiędzy SKOK Wołomin a Polonią Warszawa będzie obowiązywała przez rok.

Logo_skok_wolomin_skok_w_wolominie