Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Nieudany debiut

Po 55 dniach od „powstania” Polonii-Wiosna’2015 doszło przy Konwiktorskiej 6 do jej pierwszego pojedynku o punkty. Niestety nie był to udany debiut. Sieradzka Warta okazała się lepsza o jedną bramkę i to ona schodziła z placu boju jako zwycięzca. Niezbyt klarowne sytuacje Polonii mogące przynieść bramkową zdobycz nie mogły rozstrzygnąć sobotniego pojedynku na korzyść Dumy Stolicy. Zaangażowanie podopiecznych Marka Końko przeplatane było ich złymi decyzjami. Dodatkowo przeznaczony w tym meczu do gry w środku pola Donatas Nakrosius nie mógł wybiec na boisko z powodu niejasności w dokumentach związkowych i tak naprawdę do ostatnich chwil przed meczem rozstrzygała się możliwość jego występu.
Na trybunach zasiadł komplet publiczności, czyli 999 osób (mecz był imprezą niemasową).
Następny mecz ligowy Polonia rozegra w Tomaszowie Mazowieckim 29 marca o godzinie 11:00. Naszym przeciwnikiem będzie miejscowa Lechia.

14 marca 2015, 14:00, Konwiktorska 6
Polonia Warszawa – Warta Sieradz 0:1
Skład Polonii: Kazimierczak – Krajewski, Janiszewski, Grzybowski, Tomas – Niksiński (60′ Jaszczak, 78′ Giczela), Dźwigała (60′ Tomaszewski), Gwiazda, Augustyniak, Pieczara – Zapaśnik (65′ Cichowski)