Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Hubert Gostomski zostanie wypożyczony do Podbeskidzia

Zawodnik Akademii z drużyny rocznika 1998 Hubert Gostomski zostanie wypożyczony do Podebskidzia Bielsko-Biała. Młody golkiper będzie miał okazję trenować z pierwszym zespołem „Górali”.

Hubert Gostomski jest bramkarzem. Kilka tygodni temu Gostomski był na testach w Podbeskidziu i wypadł na tyle dobrze, że zespół z Bielska-Białej postanowił namówić go do transferu. Popularny „Gostom” dostał ciekawą propozycję, m.in. treningów z seniorami występującymi w Ekstraklasie! W Polonii zdecydowano się na wypożyczenia zawodnika, które nie zamyka jego drogi do powrotu na Konwiktorską 6.

– Hubert Gostomski był w naszym klubie od dziesięciu lat! Przyszedł na pierwszy nabór do zespołu i trenował w nim bez przerwy. Jest jednym z tych zawodników, którzy są z nami od początku. Z jednej strony szkoda, że nas opuszcza, bo Hubert to „nasz człowiek”, z drugiej strony rozumiemy chęć sprawdzenia się w nowym ciekawym dla niego otoczeniu. Nie żegnamy się z Hubertem, bo wiemy, że kiedy tylko będzie mógł będzie nas odwiedzał, zawsze będzie mile widziany. Poza tym na razie jest wypożyczony do ekstraklasowego zespołu. Być może jeszcze zagra w Polonii Warszawa.
Jako trener życzę Hubertowi powodzenia i trzymam za niego kciuki – stwierdził trener Polonii ’98 Michał Maliszewski.