Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

DRUTEX sponsorem Polonii!

Ponad 100-letnia tradycja najstarszego klubu piłkarskiego w Warszawie Polonii Warszawa od początku października została wsparta przez największego producenta okien w Europie firmę DRUTEX.

DRUTEX i Polonię Warszawa połączyło działanie według zasad fair-play i pasja do sportu. Przez propagowanie polskiego sportu firma chce udowodnić, że dzięki uczciwym praktykom, również na boisku, można osiągać najwyższe cele.

– W przyszłym roku będziemy obchodzili 20-lecie działalności na rynku stolarki. To, że w tak krótkim czasie DRUTEX stał się największym producentem okien w Europie było możliwe, dzięki wielkiej pasji właściciela firmy oraz jego współpracowników. DRUTEX ceniony jest też m.in. za to, że w relacjach biznesowych zawsze postępuje fair. Chcielibyśmy zaszczepiać te wartości nie tylko w polskim biznesie, ale także w sporcie, w który DRUTEX angażuje się od dawna – mówi Rafał Gierszewski, dyr. ds. handlowych DRUTEX S.A.

Drużyna młodzieżowa Polonii jest czołowym zespołem Centralnej Ligi Juniorów. Wsparcie młodych talentów w rozwijaniu ich pasji połączone z zaangażowaniem i walką o odbudowę sportowej siły pierwszego zespołu to wielkie wyzwanie wspierane przez DRUTEX w ramach propagowania polskiego futbolu.

Polonia Warszawa jest kolejnym zespołem w futbolowej rodzinie DRUTEX. Firma od 10 lat pomaga lokalnej drużynie DRUTEX-Bytovia Bytów, która w tym czasie przeszła drogę z V do II ligi! Obecnym trenerem zespołu jest były selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mimo tego, iż znaleźliśmy się w IV lidze, firma DRUTEX postanowiła nam pomóc. Cieszymy się, że tak znana marka, chce wesprzeć odbudowywany przez nas w zasadzie od podstaw klub. Naszym celem na ten sezon jest awans do trzeciej ligi. Z Drutexem to zadanie staje się łatwiejsze – powiedział Adam Drygalski, rzecznik prasowy Polonii Warszawa