Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Polonia w ćwierćfinale!

Polonia Warszawa w ćwierćfinale mazowieckiego Pucharu Polski!

W środowy ciepły wieczór w kameralnej miłej atmosferze bocznego boiska stadionu przy Konwiktorskiej 6 przyszło Czarnym Koszulom zmierzyć się z Pilicą Białobrzegi. Stawką pojedynku był awans do 1/4 mazowieckiego Pucharu Polski. Trener Marek Końko chciał dać odpocząć najbardziej doświadczonym w zespole czego efektem była obecność, aż 8 młodzieżowców w wyjściowej jedenastce. Nasza młodzież nie zawiodła pokonując zdecydowanie gości z Białobrzegów 4:1. Polonia stwarzała sobie bardzo dużo dogodnych sytuacji, a akcje konstruowane przez naszych młodych adeptów sztuki piłkarskiej mogły naprawdę cieszyć oko. Składne akcje, precyzyjne podania i indywidualne rajdy to to co cechowało Polonię 15 kwietnia. Przed meczem dużo mówiło się o wpływie murawy na grę drużyny Dumy Stolicy. Tym razem znajome podłoże, na którym wychowała się większość zawodników, którzy wczoraj wybiegli na boisko, było przychylne boiskowym poczynaniom Polonii.
Kolejny runda już 29 kwietnia!

15 IV 2015 – 1/8 finału okręgowego PP

Polonia Warszawa – Pilica Białobrzegi 4:1 (1:0)

bramki: Niksiński 27, Kluska 77 (k), J.Dźwigała 83, Zapaśnik 89
Polonia: Siryk – Krajewski, D.Choroś, Grzybowski, Wybraniec – Niksinski (70′ Zapaśnik), Arłukowicz, Urbański (63′ Pindor), Gwiazda – Aleksander Tomaszewski (63′ J.Dźwigała) – Cichowski (63′ Kluska)

Czy w Siedlcach murawa również okaże się języczkiem u wagi, czy może bez względu na to co zawodnicy będą mieli pod stopami włożymy w sobotni mecz ambicję i walkę, która przyniesie tak bardzo potrzebne trzy punkty?
Grupa Ultras Enigma organizuje wyjazd na mecz z Pogonią II – wszystkich chętnych zapraszamy na profil grupy – https://www.facebook.com/UltrasEnigma