BZURA CHODAKÓW – POLONIA WARSZAWA 1:3

W ostatnim meczu MKS Polonia Warszawa wygrywa z Bzurą Chodaków 3:1. Tą wygraną Polonia przypieczętowała awans do 3 ligi. Nad drugim w tabeli Bugiem Wyszków drużyna z Konwiktorskiej 6 ma 4 punkty przewagi. Gospodarzem meczu rozegranego na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 była drużyna z Chodakowa. Mecz rozegrany w szybkim tempie mógł się podobać. Bramki dla Polonii zdobyli Patryk Strus (14 minuta) po długim podaniu Piotra Augustyniaka. Kolejna bramka to popis trzech zawodników: Akcję rozpoczął Patryk Strus, podając przed pole karne do Michała Strzałkowskiego, który piętą podał na wolne pole do Mateusza Sołtysa (35 minuta). W 44 minucie bramkę kontaktową strzela zawodnik Bzury Chodaków. Druga połowa spotkania rozpoczęła się od ataków biało-zielonych. Zapał przeciwników Polonii ostudziła bramka strzelona przez Marcina Kruczyka (75 min).

polonia_bzura

Mecz drużyna z Chodakowa kończyła w dziewiątkę po jednej czerwonej i dwóch żółtych kartkach dla dwóch zawodników. Warto zwrócić uwagę na niewykorzystany karny dla Polonii Warszawa, przez Michała Strzałkowskiego. Najbliższy mecz Polonii zostanie rozegrany  12 lipca  w Krakowie. Towarzysko spotykamy się z Cracovią Kraków. Serdecznie zapraszamy do wspierania drużyny!

21.06.2014 (rozegrany na K6)
Bzura Chodaków – Polonia Warszawa 1:3 (1:2)
bramki: Patryk Strus 14, Mateusz Sołtys 35, Marcin Kruczyk 75

Polonia: Michał Brudnicki – Dawid Klepczyński, Aleksander Fogler, Piotr Augustyniak, Adenyi Lekan – Mateusz Sołtys, Adrian Ligienza (68. Wojciech Antczak), Kacper Lachowicz (71.  Damian Maleszyk), Patryk Strus (63. Bartosz Urbański) – Marcin Kruczyk, Michał Strzałkowski (85. Piotr Tyburski)