Nabory 3LM i U19

Komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia.

Już 30/06 o godzinie 10:00 na warszawskim Żoliborzu, w hali I LO na ul. Felińskiego 15, odbędzie się trening naborowy do 3 LM i U19 na sezon 2026/27.

Zapraszamy wszystkich chętnych spróbować swoich sił i dołączyć do zespołu, który ten sezon zakończył na 7 miejscu w Polsce.

Trening poprowadzi trener Marcin Sobalski.

TAGS

No responses yet

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *