Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

Terminarz Polonii Warszawa

Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA GR. I

RUNDA I
Kolejka: 1 w dniach 10-08-2013/11-08-2013
1
MKS Polonia W-wa
– Wisła II Płock S.A. *
2
MKS Bug Wyszków
– KS Bzura Chodaków
3
KS Łomianki
– MKS Przasnysz
4
MKS Wkra Żuromin
– MKS Narew Ostrołęka
5
KS Błękitni Raciąż
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
6
KS Naprzód Skórzec
– LKS Błękitni Gąbin
7
MKS Ciechanów
– MKS Mazur Gostynin
8
LZS Amator Maszewo
– MKS Mławianka Mława
9
OTS Korona HID Ostrołęka
– MKS Czarni Węgrów
Kolejka: 2 w dniach 14-08-2013
10
Wisła II Płock S.A.
– MKS Czarni Węgrów
11
MKS Mławianka Mława
– OTS Korona HID
12
MKS Mazur Gostynin
– LZS Amator Maszewo
13
LKS Błękitni Gąbin
– MKS Ciechanów
14
KS Ostrovia Ostrów Maz.
– KS Naprzód Skórzec
15
MKS Narew Ostrołęka
– KS Błękitni Raciąż
16
MKS Przasnysz
– MKS Wkra Żuromin
17
KS Bzura Chodaków
– KS Łomianki
18
MKS Polonia W-wa
– MKS Bug Wyszków *
Kolejka: 3 w dniach 17-08-2013/18-08-2013
19
MKS Bug Wyszków
– Wisła II Płock S.A.
20
KS Łomianki
– MKS Polonia W-wa
21
MKS Wkra Żuromin
– KS Bzura Chodaków
22
KS Błękitni Raciąż
– MKS Przasnysz
23
KS Naprzód Skórzec
– MKS Narew Ostrołęka
24
MKS Ciechanów
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
25
LZS Amator Maszewo
– LKS Błękitni Gąbin
26
OTS Korona HID
– MKS Mazur Gostynin
27
MKS Czarni Węgrów
– MKS Mławianka Mława
Kolejka: 4 w dniach 24-08-2013/25-08-2013
28
Wisła II Płock S.A.
– MKS Mławianka Mława
29
MKS Mazur Gostynin
– MKS Czarni Węgrów
30
LKS Błękitni Gąbin
– OTS Korona HID
31
KS Ostrovia Ostrów Maz.
– LZS Amator Maszewo
32
MKS Narew Ostrołęka
– MKS Ciechanów
33
MKS Przasnysz
– KS Naprzód Skórzec
34
KS Bzura Chodaków
– KS Błękitni Raciąż
35
MKS Polonia W-wa
– MKS Wkra Żuromin
36
MKS Bug Wyszków
– KS Łomianki
Kolejka: 5 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
37
KS Łomianki
– Wisła II Płock S.A.
38
MKS Wkra Żuromin
– MKS Bug Wyszków
39
KS Błękitni Raciąż
– MKS Polonia W-wa
40
KS Naprzód Skórzec
– KS Bzura Chodaków
41
MKS Ciechanów
– MKS Przasnysz
42
LZS Amator Maszewo
– MKS Narew Ostrołęka
43
OTS Korona HID
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
44
MKS Czarni Węgrów
– LKS Błękitni Gąbin
45
MKS Mławianka Mława
– MKS Mazur Gostynin
 
Kolejka: 6 w dniach 04-09-2013
46
Wisła II Płock S.A.
– MKS Mazur Gostynin
47
LKS Błękitni Gąbin
– MKS Mławianka Mława
48
KS Ostrovia Ostrów Maz.
– MKS Czarni Węgrów
49
MKS Narew Ostrołęka
– OTS Korona HID
50
MKS Przasnysz
– LZS Amator Maszewo
51
KS Bzura Chodaków
– MKS Ciechanów
52
MKS Polonia W-wa
– KS Naprzód Skórzec
53
MKS Bug Wyszków
– KS Błękitni Raciąż
54
KS Łomianki
– MKS Wkra Żuromin
 
 
Kolejka: 7 w dniach 07-09-2013/08-09-2013
55
MKS Wkra Żuromin
– Wisła II Płock S.A.
56
KS Błękitni Raciąż
– KS Łomianki
57
KS Naprzód Skórzec
– MKS Bug Wyszków
58
MKS Ciechanów
– MKS Polonia W-wa
59
LZS Amator Maszewo
– KS Bzura Chodaków
60
OTS Korona HID
– MKS Przasnysz
61
MKS Czarni Węgrów
– MKS Narew Ostrołęka
62
MKS Mławianka Mława
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
63
MKS Mazur Gostynin
– LKS Błękitni Gąbin
Kolejka: 8 w dniach 14-09-2013/15-09-2013
64
Wisła II Płock S.A.
– LKS Błękitni Gąbin
65
KS Ostrovia Ostrów Maz.
– MKS Mazur Gostynin
66
MKS Narew Ostrołęka
– MKS Mławianka Mława
67
MKS Przasnysz
– MKS Czarni Węgrów
68
KS Bzura Chodaków
– OTS Korona HID
69
MKS Polonia W-wa
– LZS Amator Maszewo
70
MKS Bug Wyszków
– MKS Ciechanów
71
KS Łomianki
– KS Naprzód Skórzec
72
MKS Wkra Żuromin
– KS Błękitni Raciąż


Kolejka: 9 w dniach 18-09-2013
73
KS Błękitni Raciąż
– Wisła II Płock S.A.
74
KS Naprzód Skórzec
– MKS Wkra Żuromin
75
MKS Ciechanów
– KS Łomianki
76
LZS Amator Maszewo
– MKS Bug Wyszków
77
OTS Korona HID
 MKS Polonia W-wa
78
MKS Czarni Węgrów
– KS Bzura Chodaków
79
MKS Mławianka Mława
– MKS Przasnysz
80
MKS Mazur Gostynin
– MKS Narew Ostrołęka
81
LKS Błękitni Gąbin
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
Kolejka: 10 w dniach 21-09-2013/22-09-2013
82
Wisła II Płock S.A.
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
83
MKS Narew Ostrołęka
– LKS Błękitni Gąbin
84
MKS Przasnysz
– MKS Mazur Gostynin
85
KS Bzura Chodaków
– MKS Mławianka Mława
86
MKS Polonia W-wa
– MKS Czarni Węgrów
87
MKS Bug Wyszków
– OTS Korona HID
88
KS Łomianki
– LZS Amator Maszewo
89
MKS Wkra Żuromin
– MKS Ciechanów
90
KS Błękitni Raciąż
– KS Naprzód Skórzec
Kolejka: 11 w dniach 28-09-2013/29-09-2013
91
KS Naprzód Skórzec
– Wisła II Płock S.A.
92
MKS Ciechanów
– KS Błękitni Raciąż
93
LZS Amator Maszewo
– MKS Wkra Żuromin
94
OTS Korona HID
– KS Łomianki
95
MKS Czarni Węgrów
– MKS Bug Wyszków
96
MKS Mławianka Mława
– MKS Polonia W-wa
97
MKS Mazur Gostynin
– KS Bzura Chodaków
98
LKS Błękitni Gąbin
– MKS Przasnysz
99
KS Ostrovia Ostrów Maz.
– MKS Narew Ostrołęka
Kolejka: 12 w dniach 05-10-2013/06-10-2013
100
Wisła II Płock S.A.
– MKS Narew Ostrołęka
101
MKS Przasnysz
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
102
KS Bzura Chodaków
– LKS Błękitni Gąbin
103
MKS Polonia W-wa
– MKS Mazur Gostynin
104
MKS Bug Wyszków
– MKS Mławianka Mława
105
KS Łomianki
– MKS Czarni Węgrów
106
MKS Wkra Żuromin
– OTS Korona HID
107
KS Błękitni Raciąż
– LZS Amator Maszewo
108
KS Naprzód Skórzec
– MKS Ciechanów
Kolejka: 13 w dniach 12-10-2013/13-10-2013
109
MKS Ciechanów
– Wisła II Płock S.A.
110
LZS Amator Maszewo
– KS Naprzód Skórzec
111
OTS Korona HID
– KS Błękitni Raciąż
112
MKS Czarni Węgrów
– MKS Wkra Żuromin
113
MKS Mławianka Mława
– KS Łomianki
114
MKS Mazur Gostynin
– MKS Bug Wyszków
115
LKS Błękitni Gąbin
– MKS Polonia W-wa
116
KS Ostrovia Ostrów Maz.
– KS Bzura Chodaków
117
MKS Narew Ostrołęka
– MKS Przasnysz
Kolejka: 14 w dniach 19-10-2013/20-10-2013
118
Wisła II Płock S.A.
– MKS Przasnysz
119
KS Bzura Chodaków
– MKS Narew Ostrołęka
120
MKS Polonia W-wa
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
121
MKS Bug Wyszków
– LKS Błękitni Gąbin
122
KS Łomianki
– MKS Mazur Gostynin
123
MKS Wkra Żuromin
– MKS Mławianka Mława
124
KS Błękitni Raciąż
– MKS Czarni Węgrów
125
KS Naprzód Skórzec
– OTS Korona HID
126
MKS Ciechanów
– LZS Amator Maszewo
Kolejka: 15 w dniach 26-10-2013/27-10-2013
127
LZS Amator Maszewo
– Wisła II Płock S.A.
128
OTS Korona HID
– MKS Ciechanów
129
MKS Czarni Węgrów
– KS Naprzód Skórzec
130
MKS Mławianka Mława
– KS Błękitni Raciąż
131
MKS Mazur Gostynin
– MKS Wkra Żuromin
132
LKS Błękitni Gąbin
– KS Łomianki
133
KS Ostrovia Ostrów Maz.
– MKS Bug Wyszków
134
MKS Narew Ostrołęka
– MKS Polonia W-wa
135
MKS Przasnysz
– KS Bzura Chodaków


Kolejka: 16 w dniach 02-11-2013/03-11-2013
136
Wisła II Płock S.A.
– KS Bzura Chodaków
137
MKS Polonia W-wa
– MKS Przasnysz
138
MKS Bug Wyszków
– MKS Narew Ostrołęka
139
KS Łomianki
– KS Ostrovia Ostrów Maz.
140
MKS Wkra Żuromin
– LKS Błękitni Gąbin
141
KS Błękitni Raciąż
– MKS Mazur Gostynin
142
KS Naprzód Skórzec
– MKS Mławianka Mława
143
MKS Ciechanów
– MKS Czarni Węgrów
144
LZS Amator Maszewo
– OTS Korona HID
Kolejka: 17 w dniach 09-11-2013/10-11-2013
145
OTS Korona HID
– Wisła II Płock S.A.
146
MKS Czarni Węgrów
– LZS Amator Maszewo
147
MKS Mławianka Mława
– MKS Ciechanów
148
MKS Mazur Gostynin
– KS Naprzód Skórzec
149
LKS Błękitni Gąbin
– KS Błękitni Raciąż
150
KS Ostrovia Ostrów Maz.
– MKS Wkra Żuromin
151
MKS Narew Ostrołęka
– KS Łomianki
152
MKS Przasnysz
– MKS Bug Wyszków
153
KS Bzura Chodaków
– MKS Polonia W-wa

* mecze zostaną prawdopodobnie rozegrane w innym terminie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *