Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na zbieranie tzw. ciasteczek Zgadzam się

TERMINARZ OGÓLNY 2015/2016

TERMINARZ ROZGRYWEK KOSZYKÓWKI MĘŻCZYZN – sezon 2015/2016
Data Godz. Cykl Drużyny Wynik
04.10.15r. N 16.00 II KS Shmoolky Warszawa – POLONIA   77 : 63
10.10.15r. S 12.00 K POLONIA – La Basket II :
10.10.15r. S 18.00 II POLONIA – Księżak Łowicz :
12.10.15r. J St Legia W-wa – POLONIA :
16.10.15r. Pt 19.00 ‘02 MOSiR Sochaczew – POLONIA :
17.10.15r. S 12.00 K POLONIA – MKS Ochota :
17.10.15r. S 18.00 II MCS Gimbasket 2 Przemyśl – POLONIA :
18.10.15r. N 12.00 J POLONIA – KS Legion Legionowo :
19.10.15r. Pn 19.00 ‘02 MKS Pruszków – POLONIA :
23.10.15r. Pt 16.30 K’01 UKS Gim 92 Ursynów – POLONIA :
24.10.15r. S 12.00 ‘02 Trójka – OSiR Żyrardów – POLONIA ( Kacperskiej 6b ) :
24.10.15r. S 10.00 K UKS Gim 92 – POLONIA ( Koncertowa 4 ) :
24.10.15r. S 18.00 II POLONIA – Sokół Ostrów Mazowiecka :
26.10.15r. Pn 19.15 J St POLONIA – La Basket :
30.10.15r. M’03 UKS Jedynka Ciechanów – POLONIA :
31.10.15r. II KS Rosa Sport Radom – POLONIA :
02.11.15r. Pn 19.30 J St MKS Ochota – POLONIA :
03.11.15r. Wt Mini MKS Ochota – POLONIA :
06.11.15r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – UKS Trójka Żyrardów :
07.11.15r. S 12.00 K POLONIA I – SKK Siedlce :
07.11.15r. S 14.00 ‘02 POLONIA – UKS La Basket :
07.11.15r. S 18.00 II POLONIA – ZKS Stal Stalowa Wola :
08.11.15r. N 10.30 J MKS I Pruszków – POLONIA :
08.11.15r. N 12.00 M’03 POLONIA – MKS Ząbki :
08.11.15r. N 14.00 Mini POLONIA – MUKS Piaseczno :
09.11.15r. Pn 19.15 J St POLONIA – KS Rosa Sport Radom :
14.11.15r. S II ŁKS SMS MG 13 Łódź – POLONIA :
15.11.15r. N 10.30 J Gim 92 II Ursynów – POLONIA :
15.11.15r. N 14.00 Mini POLONIA – UKS La Basket :
15.11.15r. K’01 UKS Jedynka Ciechanów – POLONIA :
15.11.15r. ‘02 Legion Legionowo – POLONIA ( Królowej Jadwigi :
16.11.15r. Pn 19.15 J St POLONIA – Legia W-wa :
20.11.15r. M’03 UKS Jagiellonka – POLONIA ( Jagiellońaka 7 ) :
20.11.15r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – La Basket I :
21.11.15r. S Mini UKS Białołęka – POLONIA :
21.11.15r. S 14.30 K La Basket II – POLONIA ( Płużnicka 2 ) :
21.11.15r. S 12.00 ‘02 POLONIA – MOSiR Sochaczew :
21.11.15r. S 18.00 II POLONIA – BKS Tur Bielsk Podlaski :
28.11.15r. S 14.00 ‘02 POLONIA – MKS Pruszków :
28.11.15r. S K MKS Ochota – POLONIA :
28.11.15r. S II MKS Start SA Lublin – POLONIA :
29.11.15r. N J KS Legion Legionowo – POLONIA :
29.11.15r. N Mini POLONIA – MKS Pruszków :
29.11.15r. N 11.30 K’01 La Basket II – POLONIA ( Turmoncka ) :
30.11.15r. Pn 16.45 J St La Basket – POLONIA ( Bartnicza ) :
04.12.15r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – MUKS Piaseczno :
05.12.15r. S 12.00 K POLONIA – UKS Gim 92 :
05.12.15r. S 14.00 ‘02 POLONIA – Trójka – OSiR Żyrardów :
05.12.15r. S 18.00 II POLONIA – AZS UMCS Lublin :
06.12.15r. N 12.00 J POLONIA – MKS I Pruszków :
06.12.15r. N 10.00 M’03 POLONIA – UKS La Basket :
06.12.15r. N 14.00 Mini POLONIA – UKS Trójka Żyrardów :
07.12.15r. Pn 19.15 J St POLONIA – MKS Ochota :
11.12.15r. Pt 16.00 ‘02 UKS La Basket – POLONIA ( Tutrmoncka 2 ) :
12.12.15r. S 12.00 K SKK Siedlce – POLONIA :
12.12.15r. S II KK Warszawa – POLONIA :
13.12.15r. N 12.00 J POLONIA – Gim 92 II Ursynów :
13.12.15r. K’01 Legia W-wa – POLONIA :
14.12.15r. Pn 16.00 M’03 MKS Ochota – POLONIA :
14.12.15r. Pn 18.00 J St KS Rosa Sport Radom – POLONIA ( Kościuszki 7 ) :
19.12.15r. S 14.00 ‘02 POLONIA – Legion Legionowo :
19.12.15r. S 18.00 II POLONIA – KS Shmoolky Warszawa :
20.12.15r. N 14.00 Mini POLONIA – UKS Komorów :
02.01.16r. S II Księżak Łowicz – POLONIA :
07.01.16r. Mini GKK Grodzisk Maz. – POLONIA :
08.01.16r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – MKS Piotrówka Radom :
09.01.16r. S 18.00 II POLONIA – MCS Gimbasket 2 Przemyśl :
08-09.01.16r. Turniej
10.01.16r. N J
10.01.16r. N M’03 POLONIA – KS Legion Legionowo :
16.01.16r. S II Sokół Ostrów Mazowiecka – POLONIA :
17.01.16r. K’01 MKS Grójec – POLONIA :
17.01.16r. N M’03 POLONIA – UKS Jedynka Ciechanów :
17.01.16r. N J
17.01.16r. N 14.00 Mini POLONIA – MKS Piotrówka Radom :
23.01.16r. S 18.00 II POLONIA – KS Rosa Sport Radom :
24.01.16r. N J
30.01.16r. S II ZKS Stal Stalowa Wola – POLONIA :
29-31.01.16r. Ćwierćfinały M.P. Juniorów St ( U-20 )
06.02.16r. S 18.00 II POLONIA – ŁKS SMS MG 13 Łódź :
13.02.16r. S II BKS Tur Bielsk Podlaski – POLONIA :
14.02.16r. N J
12-14.02.16r. Półfinały M.P. Juniorów St ( U-20 )
18.02.16r. Mini MKS Grójec – POLONIA :
20.02.16r. S 18.00 II POLONIA – MKS Start SA Lublin :
21.02.16r. N J
21.02.16r. K’01 UKS Jagiellonka – POLONIA :
22.02.16r. Pn 17.00 M’03 MKS Ząbki – POLONIA ( Harcerska 9 ) :
24-28.02.16r. Finały M.P. Juniorów St ( U-20 )
26.02.16r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – MKS Ochota :
27.02.16r. S II AZS UMCS Lublin – POLONIA :
28.02.16r. N J
28.02.16r. N M’03 POLONIA – UKS Jagiellonka :
03.03.16r. Mini MUKS Piaseczno – POLONIA :
06.03.16r. S 18.00 II POLONIA – KK Warszawa :
06.03.16r. N J
11.03.16r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – UKS Gim 92 Ursynów :
11.03.16r. Pt 18.30 M’03 UKS La Basket – POLONIA (Tutrmoncka 2) :
13.03.16r. N J
13.03.16r. N Mini POLONIA – MKS Ochota :
16.03.16r. Śr 18.30 Mini La Basket – POLONIA ( Gościeradowska 18/20 ) :
20.03.16r. N 10.00 K’01 UKS Trójka Żyrardów – POLONIA (Kacperskiej 6b ) :
20.03.16r. N M’03 POLONIA – MKS Ochota :
01-03.04.16r. Ćwierćfinały M.P. Juniorów ( U-18 )
01.04.16r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – UKS Jedynka Ciechanów :
01.04.16r. M’03 Legion Legionowo – POLONIA (Królowej Jadwigi ) :
03.04.16r. Mini POLONIA – UKS Białołęka :
04.04.16r. Pn 19.00 Mini MKS Pruszków – POLONIA :
10.04.16r. N 10.30 K’01 La Basket I – POLONIA ( Płużnicka 4 ) :
15.04.16r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – La Basket II :
17.04.16r. Turniej
17.04.16r. N Mini UKS Trójka Żyrardów – POLONIA :
22-24.04.16r. Półfinały M.P. Juniorów ( U-18 )
22-24.04.16r. Ćwierćfinały M.P. Kadetów ( U-16 )
24.04.16r. Mini UKS Komorów – POLONIA :
24.04.16r. K’01 MUKS Piaseczno – POLONIA :
01.05.16r. Mini POLONIA – GKK Grodzisk Maz. :
06-08.05.16r. Ćwierćfinały M.P. Młodzików ( U-14 )
06.05.16r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – Legia W-wa :
08.05.16r. Mini Piotrówka Radom – POLONIA ( Wyścigowa 49 ) :
11-15.05.16r. Finały M.P. Juniorów ( U-18 )
13-15.05.16r. Półfinały M.P. Kadetów ( U-16 )
15.05.16r. Mini POLONIA – MKS Grójec :
15.05.16r. N 11.00 K’01 Piotrówka Radom – POLONIA ( Wernera 22 ) :
20.05.16r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – MKS Grójec :
27.05.16r. Pt 17.30 K’01 POLONIA – UKS Jagiellonka :
27-29.05.16r. Półfinały M.P. Młodzików ( U-14 )
01.-05.06.16r. Finały M.P. Kadetów ( U-16 )
05.06.16r. K’01 MKS Ochota – POLONIA :
15-19.06.16r. Finały M.P. Młodzików ( U-14 )