Polonia – Czarni Węgrów 3:0

W kolejnym meczu przy Konwiktorskiej nasza drużyna pewnie pokonała gości z Węgrowa 3:0.

Tym razem trener wypuścił na boisko nieco inny skład niż ten, do którego przyzwyczaił nas w ostatnich meczach. Kilku podstawowym zawodnikom dał tym razem odpocząć, niektórzy zadebiutowali w drużynie. Najbardziej widoczną zmianą była obsada pozycji bramkarza. Udanie zadebiutował Paweł Błesznowski.

Pierwsza połowa była wyrównana, a każda z drużyn miała szansę zdobyć gole. Szczęście sprzyjało Polonii i niezawodny Michał Strzałkowski zdobył bramkę dającą prowadzenie dla Czarnych Koszul.

Druga połowa, mimo niezłej gry gości, odbywała się już pod dyktando Polonii, a znakomite zmiany trenera zadecydowały o ostatecznym wyniku. Dwaj zmiennicy – Danilo Radenovic i Kacper Lachowicz wpisali się na listę strzelców.

Brawo dla drużyny i trenera. Kolejny mecz do przodu!

Polonia Warszawa – Czarni Węgrów 3:0 (1:0)

Bramki: Strzałkowski 12′, Radenovic 74′, Lachowicz 82′

25. Błesznowski – 6. Maleszyk, 4. Grala, 14. Fogler, 44. Karbowniak, 22. Strus (Lachowicz 76′), 26. Antczak, 15. Tyburski, 16. Litun (Kucharski 77′), 11. Strzałkowski (Joczys 89′), 27. Kruczyk (9 Radenovic 63′)