Błękitni Raciąż – Polonia Warszawa 3-1 (1-1)

bramka: Edgar Ghazaryan 30

Polonia: Michał Dudek – Maciej Joczys (46. Jacek Karbowniak), Aleksander Fogler, Tomasz Dudek – Rafał Linka, Daniel Grala (46. Michał Jagodziński), Piotr Tyburski, Patryk Strus – Marcin Kruczyk, Michał Strzałkowski, Edgar Ghazaryan (46. Maciej Biernacki)

Prowadzenie gospodarze objęli już w 4 minucie. Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego, głowę piłkę do siatki Polonii skierował Dariusz Kopecki. Po pół godzinie gry był już remis. W zamieszaniu pod bramką gospodarzy piłkę do siatki Błękitnych wepchnął Edgar Ghazaryan. Do przerwy zatem remis.

Po zmianie stron bramki strzelali już tylko gospodarze. W 70 minucie swojego drugiego gola w tym meczu zdobył Dariusz Kopecki, a w ostatniej minucie Mariusz Unierzyski z rzutu karnego ustalił wynik meczu na 3:1. Szkoda straconych punktów, zważywszy, że z powodu złamania ręki najbardziej doświadczonegoJacka Kosmalskiego, Polonia będzie musiała w najbliższych meczach radzić sobie bez popularnego „Kosmala”.