2004: Dwucyfrowe zwycięstwo!

Podopieczni trenerów Tomasza Sokołowskiego i Pawła Sałańskiego odnieśli wyjazdowe zwycięstwo z Akademią Sportu Warszawa. Mimo okazałego wyniku – „Czarne Koszule” wygrały aż 14:1 – trenerzy nie byli do końca zadowoleni ze sposobu gry swoich zawodników. Wielu z nich grało indywidualnie, brakowało celnych podań, dosyć słaba była też skuteczność pod bramką przeciwnika. To wszystko przekładało się na jakość gry. Martwi to, że przeciwnicy nie stworzyli nawet jednej stuprocentowej sytuacji, a i tak strzelili gola. Powodem była słabsza koncentracja naszych zawodników.

W pierwszej, drugiej jak i trzeciej kwarcie poloniści zdobywali po trzy bramki, tracąc przez ten czas tylko jedną. W czwartej kwarcie mieliśmy okres lepszej gry – staraliśmy się grać na jeden lub dwa kontakty, uniemożliwiając dostęp do piłki przeciwnikom. Wiemy jednak, że chłopców stać na to, by grać w ten sposób przez cały mecz. Mamy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu ligowym jakość gry zostanie poprawiona.

Akademia Sportu Warszawa – Polonia Warszawa 1:14

Bramki: Gołąb 3, Korczak 3, Wenta 2, Kapela 2, Dąbrowski 1, Drabik, Grabiec

Asysty: Korczak 4, Sadziak, Gołąb, Rutkowski, Wenta, Jachlewski