2003: Okazałe zwycięstwo

W minioną niedzielę rozegraliśmy kolejne dwa mecze ligowe. W pierwszym spotkaniu Polonia I grała z ligowymi debiutantami, drużyną Błyskawicy Warszawa. Nasi przeciwnicy jedynie zacięcie walczyli w pierwszej kwarcie, którą wygraliśmy pewnie 2-0. W kolejnych kwartach nasza gra była jeszcze szybsza. Ostatecznie wygrywamy zdecydowanie nie tracąc żadnej bramki.

Błyskawica Warszawa – Polonia Warszawa 0:30

Skład: Bajkowski M, Taradejna, Wyszkowski, Raczyński, Wójcik O, Greloch, Bielka, Koton, Keller, Bajkowski B, Butkiewicz, Wójcik M

Bramki: Wójcik M. x6, Butkiewicz x6, Raczyński x4, Bajkowski B x3, Keller x3, Greloch x3, Wyszkowski x2, Wójcik O. x2, Koton

Asysty: Koton x6, Keller x6, Wójcik M x4, Greloch x2, Raczyński x2, Butkiewicz, Bajkowski, Bielka

Mimo nerowego początku dobre wrażenie pozostawił po sobie zespół Polonii II. Gdyby skuteczność tego dnia była jeszcze wyższa nasze zwycięstwo byłoby kompletne. Licznie tworzone okazje do zdobycia gola nie zawsze  kończyły się odpowiednim rozwiązaniem. Jest to element, który powinniśmy poprawić, chcąc liczyć na kolejne ligowe zwycięstwa. Na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna grając na miarę swoich (wysokich) możliwości.

Polonia II Warszawa – Agrykola Warszawa 5:1

Skład: Szewczyk, Boniecki, Bajerowski, Chodor, Kuraszkiewicz, Popielarz, Dobko, Perraud, Jarosiński, Stojek, Jastrzębski

Bramki: Jastrzębski x3, Bajerowski, Kuraszkiewicz

Asysty: Boniecki x2, Bajerowski, Kuraszkiewicz, Jarosiński