2003: Dreszczowiec

Po porażce z Ursusem kolejnym ciężkim meczem było spotkanie z drużyną Drukarza II Warszawa. Był to bardzo emocjonujący mecz z licznymi zwrotami sytuacji. Pierwsza kwarta to wyraźna przewaga Polonii. Mimo czterech 100% sytuacji prowadzimy ,,tylko” 1:0 po golu Kuby Perrauda. Po przerwie goście spychają nas do głębokiej defensywy. Pod presją przeciwnika chłopcy popełniają proste błędy, które wykorzystuje drużyna Drukarza.

Na 2:2 wyrównuje Piotrek Bajerowski, który wykorzystuje dobre podanie Kuby. Kiedy wydaje się, że kontrolujemy sytuację tracimy dwa gole. Przegrywamy 2:4 mimo dobrej gry. Pomimo niekorzystnego obrotu sytuacji, młodzi Poloniści się nie poddali. Gola do ,,szatni” strzela Patryk.

Czwarta kwarta to walka o 3 punkty. Obie drużyny postawiły na atak. Akcje przenoszą się z jednogo pola karnego do drugiego. Kilkakrotnie Piotrek ratuje nas przed utratą goli. Wyrównanie przynosi nam świetne podanie Adama, które wykorzystuje Ignacy.

Kiedy wydawało się, że nastąpi podział punktów ponownie ,,Bajer” zdobywa gola. Silnym, a zarazem precyzyjnym uderzeniem zapewnia nam 3 zwycięstwo.

Było to drugie ciężkie spotkanie w ciągu tego tygodnia. Chłopcy zagrali bardzo dobrze, pokazując charakter. Cały zespół zasłużył na pochwałę. Cieszą postępy oraz dobra postawa.

Polonia II Warszawa – Drukarz II Warszawa 5 – 4

Skład: Szewczyk, Kuraszkiewicz, Perraud, Stojek, Chodor, Jarosiński, Jastrzębski, Popielarz, Bajerowski,