1 pkt zza Wisły. GKP Targówek – Polonia 2:2

W drugim meczu w III lidze Czarne Koszule uzyskały nieco lepszy rezultat niż w Sieradzu remisując z GKP Targówek 2:2.

Pierwsza część spotkania upłynęła pod znakiem zdecydowanej dominacji Polonii, co przyniosło efekt w postaci prowadzenia 2:0 po 22 minutach gry. Poloniści sunęli raz za razem na bramkę Targówka niczym rozpędzony pociąg. Niestety do końca pierwszej połowy nie udało im się podwyższyć rezultatu. W drugim akcie sobotniej potyczki Polonia mimo prowadzenia 2:1 nie spoczęła na laurach i atakowała w dalszym ciągu. Niechciany Adam Czerkas brylował pośród obrońców Targówka niczym figurowy łyżwiarz, jednak brakowało nam wykończenia. Niestety około 70 minuty kibice zebrani przy Kołowej 18 mogli mieć wrażenie, że polonijny express zaczyna zwalniać. Dodatkowo spełniło się niestety stare piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych sytuacjach i GKP Targówek po faulu Piotra Augustyniaka i skutecznie wykorzystanym rzucie karnym doprowadził do wyrównania. Wynik remisowy utrzymał się do końca spotkania.
Oddzielny akapit należy się wiernym fanom Dumy Stolicy, którzy stawili się przy Kołowej w 100 osób wspomagając walczącą na boisku Polonię swoją obecnością i dopingiem. Dziękujemy i zapraszamy w środę na K6 (Polonia – Lechia, 19:11), a w sobotę do Nowego Dworu Mazowieckiego (Świt – Polonia, 17:00!

GKP Targówek – MKS Polonia Warszawa  2:2

Gole dla Polonii: Lemanek 10, Augustyniak 22

Skład Polonii:
Błesznowski – Krajewski, Szymanek, Augustyniak, Wojdyga – Kowalczyk (69 Tomaszewski), Arłukowicz (69 Steć), Kosiec, Lemanek –  Stańczyk – Czerkas

W związku z zawieszeniem bojkotu spotkań przy Konwiktorskiej oraz środowym meczem Polonia Warszawa – Lechia Gd.., przepraszamy, Tomaszów Mazowiecki nasze urocze kasjerki informują, że kasy będą otwarte:

poniedziałek 16-20